KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10143002

nr 1014 3002

Akvarell

A Lugmair, Skeppsbron, Stockholm, signerad, 1993, 60x74

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 januari 2016
kl 20:18:31